Прийом косметолога на Позняках

Косметологія – це окремий медичний напрямок, джерела якого лежать у дерматології. І якщо лікар дерматолог в основному лікує захворювання шкіри та її придатків, діяльність косметолога спрямована на вирішення косметичних та естетичних проблем шкіри, наприклад, рубців, пігментних плям, акне, вікових змін.

➜ Де можна знайти грамотного косметолога на Позняках у Києві? У нашому медичному центрі NeoVita працюють лише досвідчені лікарі косметологи з вищою медичною освітою, які пройшли всі необхідні навчання для виконання доглядових, апаратних та ін'єкційних процедур.


Як вибрати косметолога?

Косметолог — це медична лікарська спеціальність, і фахівець, який обіймає цю посаду, повинен мати вищу медичну освіту, а також закінчити вужчу спеціалізацію (курси, стажування, семінари) з косметології.

 1. При пошуку професійного косметолога ми рекомендуємо звертати увагу на такі факти:
 2. Наявність вищої медичної освіти (диплома лікаря).
 3. Відгуки реальних пацієнтів, наприклад, у Google, соціальних мережах.
 4. Наявність медичної ліцензії у клініці, де лікар приймає пацієнтів.
 5. Перелік процедур та маніпуляцій, які проводить лікар.
 6. Використання офіційних сертифікованих препаратів.
 7. Ліцензія на медичне обладнання.

Під час первинної консультації не соромтеся ставити лікарю всі питання, що вас цікавлять. Грамотний хороший косметолог детально і зрозуміло відповість на них, показавши свої знання. Також при первинному огляді лікар повинен детально зібрати анамнез, розпитати про загальний стан здоров'я, наявність можливих алергічних реакцій, прийом лікарських засобів тощо.

Коли потрібно звертатися до косметолога?

До лікаря косметолога слід звертатися за таких проблем:

 • тьмяний, нерівний колір шкіри; наявність пігментних плям;
 • підвищена жирність чи сухість дерми;
 • зниження дермального тонусу, наростання в'ялості, атонії шкіри;
 • вугрова хвороба (акне) та її залишкові явища (сліди постакне);
 • шрами та рубці (після оперативних втручань, травм, опіків);
 • вікові зміни: поверхневі та глибокі зморшки, деформація овалу обличчя;
 • целюліт, розтяжки, локальні жирові відкладення на тілі;
 • судинні зірочки, купероз;
 • широкі пори на обличчі, чорні цятки;
 • темні кола під очима.

Ми рекомендуємо звертатися до косметолога не тільки з появою будь-яких проблем, вікових змін, але і з профілактичною метою 1-2 рази на рік. Крім призначення та проведення процедур, наш косметолог на Позняках у клініці Неовіта індивідуально підбере для вас професійний домашній догляд, який допоможе підтримувати шкіру в хорошому стані.

Послуги косметолога у клініці NeoVita Позняки

Послуги косметолога надаються лише після попередньої консультації з урахуванням типу та особливостей шкіри, а також загального стану організму. Косметолог на Позняках виконує низку різноманітних процедур, дія яких спрямована на усунення наявних дерматологічних проблем та збереження здоров'я та молодості шкіри на тривалий час, а саме:

 1. Лазерна косметологія дозволяє усувати естетичні недоліки на шкірі обличчя (гіперпігментація, купероз, вугровий висип та акне), а також позбутися шрамів та розтяжок. З надмірною рослинністю на тілі допоможе впоратися епіляція, послуга доступна як для жінок, так і для чоловіків.
 2. За допомогою апаратної косметології можна скоригувати рельєф шкіри (при целюліті та розтяжках) за допомогою інноваційного апарату VELASHAPE.
 3. Ін'єкційна косметологія активно бореться з проблемами шкіри та виступає альтернативою пластичної хірургії, оскільки для отримання максимального результату необхідні мінімальні витрати часу. Косметолог проводить процедури, дія яких спрямована на омолодження, ліквідацію ознак старіння, вирівнювання контуру обличчя та усунення дефектів шкіри: контурна пластика, мезотерапія, ботулінотерапія, біоревіталізація, плазмотерапія.
 4. Фототерапія обличчя ефективно вирішує багато проблем шкіри, як купероз, пігментація або надмірна сухість та лущення.
 5. Чистка обличчя: механічна, ультразвукова, атравматична Holy land та чищення із застосуванням косметики Danne.
 6. Пілінги обличчя призначені для глибокого очищення середніх шарів шкіри та стимуляції її подальшої регенерації. Карбоновий, BioRePeelCl3 або пілінг Кемікум підбирається залежно від стану та типу шкіри пацієнта.
 7. Доглядові процедури, спрямовані на якісний догляд за шкірою, відновлення її природного водного балансу, пружності та еластичності, масажі та інші процедури косметології доступні пацієнтам клініки після попередньої консультації з косметологом.

Ціни на послуги косметолога варіюються в залежності від складності наявної проблеми та виду процедури або комплексу процедур, необхідних для її повного усунення.

Як проводиться консультація косметолога на Позняках?

 1. Спочатку лікар знайомиться з пацієнтом, вислуховує його скарги, побажання та очікування від візиту до нього. Потім проводиться детальний огляд та збирання анамнезу. Хороший косметолог завжди поцікавиться станом здоров'я, наявністю хронічних патологій або алергії.
 2. Пацієнт заповнює анкету та підписує угоду на проведення процедур.
 3. При необхідності лікар призначає обстеження. Косметологи (Позняки) клініки НеоВіта застосовують найсучасніші та найбезпечніші методики діагностики шкіри, наприклад, цифрову дерматоскопію за допомогою апарату FotoFinder. Якщо потрібно пацієнта, можуть відправити на консультацію до суміжного фахівця: ендокринолога, гінеколога і т.д.
 4. Лікар індивідуально для пацієнта підбирає процедури та методики, здатні вирішити його проблему та допомогти, потім детально розповідає про особливості її проведення, дію, реабілітацію тощо, детально відповідає на всі питання.
 5. Призначається дата першої процедури, пацієнт отримує рекомендації щодо домашнього догляду. Також для деяких маніпуляцій може бути потрібна підготовка (наприклад, при плазмотерапії слід дотримуватися дієти).

Професіоналізм наших косметологів

✓ Усі наші косметологи (у Києві, Позняки) мають вищу медичну освіту, пройшли необхідні навчання, підвищення кваліфікації для виконання естетичних процедур.

✓ Наші лікарі володіють усіма необхідними навичками, методиками, розбираються у сучасних трендах та віяннях. У клініці НеоВіта надаються всі види косметологічних послуг (доглядові, апаратні, лазерні, ін'єкційні).

Здоров'я та безпека пацієнтів у нас на першому місці. У своїй роботі ми застосовуємо тільки якісні сертифіковані препарати, використовуємо новітнє офіційне обладнання, дотримуємося всіх санітарних норм і правил.

✓ Доступна вартість. Послуги наших косметологів доступні за ціною. Ми не призначаємо пацієнтам непотрібні та зайві процедури.

✓ Наші фахівці залишають за собою право відмовити пацієнтові у процедурі, якщо вона не потрібна або протипоказана.

✓ Завдяки високій досвідченості та кваліфікації наші лікарі завжди досягають бажаного результату, задовольняючи при цьому побажання та очікування пацієнтів.

Усі процедури проводяться дбайливо і безболісно. У разі потреби застосовується адекватна місцева анестезія. Пацієнт не відчуває болю навіть за ін'єкційних втручань, контурної пластики.

Дата
27.12.2021
Поділитися
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close