Всі види чисток обличчя

Професійна чистка проводиться для глибокого очищення шкіри від чорних крапок, комедонів, шкірного сала та ороговілого шару епідермісу за одне відвідування косметолога. Процедура проводиться з використанням професійної косметики та апаратів відповідно до всіх стандартів, які забезпечують безпеку кожного пацієнта.

У нашому медичному Центрі Косметології та Дерматології у Києві проводяться різні види чистки обличчя, які підбираються для пацієнтів лікарем індивідуально, враховуючи всі особливості та потреби шкіри.


Види чисток обличчя у клініці NeoVita

 1. Механічна чистка - це процедура вибору для жирної та проблемної шкіри з акне, вугрової хвороби, при ній косметолог за допомогою спеціальних стерильних інструментів очищає вміст пор, комедонів, прибирає чорні крапки.
 2. Ультразвукова чистка обличчя - апаратна процедура, що ідеально підходить для сухої шкіри, що потребує очищення від ороговілого епідермісу і поверхневих чорних крапок.
 3. Комбінована чистка обличчя - це процедура для жирної та комбінованої шкіри, під час якої косметолог використовує інструменти та ультразвуковий скрабер.
 4. Атравматична чистка Holy Land - це процедура догляду, під час якої на шкіру наносяться спеціально підібрані косметичні засоби Holy Land, що допомагають відлущити ороговілий епідерміс, поліпшити колір обличчя, повернувши йому вид, що відпочив.
 5. Чистка на основі косметики Danne – це комплексна преміальна процедура, яка підходить для всіх типів шкіри. Спеціально підібрані косметичні засоби Danne не тільки очищають поверхню епідермісу, але й стимулюють його регенерацію, запускають омолодження.

Що дає чистка обличчя у косметолога?

Механічна чистка обличчя

Механічне очищення рекомендована пацієнтам з жирною та комбінованою шкірою, на якій присутня велика кількість комедонів та вугрів.

Механічна чистка обличчя на Позняках проводиться після попередньої підготовки, що складається з розпарювання епідермісу з метою розкриття пор та обробки спеціальним кремом, дія якого спрямована на посилення кровопостачання шкірних покривів. Після стандартного підготовчого етапу косметолог очищує проблемні ділянки дерми за допомогою спеціальних інструментів.


Ультразвукова чистка обличчя

Ультразвукова чистка обличчя апаратом УЗ скрабер – це методика очищення за допомогою ультразвукових хвиль високої частоти. Головні переваги процедури:

 • відсутність необхідності у попередній підготовці;
 • можливість проведення будь-якої пори року;
 • відсутність подразнень та почервоніння відразу ж після процедури;
 • швидкість виконання всіх маніпуляцій (20-30 хвилин);
 • відсутність алергічних реакцій.

Етапи проведення ультразвукової чистки:

 1. Пілінг – видалення 20-50% ороговілого шару епідермісу, яке здійснюється за допомогою спеціального гелю, розподіленого за допомогою ультразвукового зонда або електрода.
 2. Вплив ультразвуком, що подається зі спеціального скребка, протягом 10 хвилин. Больові відчуття та дискомфорт при цьому відсутні, у деяких випадках може спостерігатися поколювання.
 3. Завершення маніпуляції: нанесення заспокійливої ​​маски та гелю.
Після цієї процедури мінімізуються почервоніння та запальні процеси. Шкіра стає гладкою, бархатистою та еластичною.

Комбінована чистка

Це поєднання механічного та ультразвукового способів, найчастіше необхідна пацієнтам із глибоко забрудненими порами, дуже жирною та чутливою шкірою.

Показаннями для комбінованої чистки:

 • розширені пори;
 • акне (без запальних вогнищ);
 • велика кількість комедонів (чорних крапок);
 • просянки.

Етапи процедури:

 1. очищення та тонізування дерми;
 2. розширення та розм'якшення пор;
 3. очищення епідермісу скрабером;
 4. очищення косметологічною ложечкою;
 5. нанесення антибактеріальної, а потім альгінатної маски;
 6. нанесення крему із заспокійливим ефектом.

Використання комбінації методів дозволяє підвищити ефективність чистки обличчя та пролонгувати результат процедури. Завдяки почерговому застосуванню механічного та ультразвукового способів процедура дуже ефективна і не травматична.

Чистка на основі косметики Danne

Проводиться за допомогою лінії косметики Danne Montague King, основою якої є унікальні можливості ферментів.

Завдяки збалансованим, лікувальним речовинам і ферментам, що входять до складу Danne, відкриваються пори, вичищається їх вміст і далі відбувається їх природне звуження, стимулюються процеси природного вироблення колагену та омолодження. Рельєф шкіри вирівнюється, вона набуває шовковистості.

Можна також позбутися дрібних рубців, пігментних плям та інших дефектів.

Така процедура на косметиці Danne рекомендована для чутливої ​​та схильної до алергічних реакцій шкіри, при легкій формі акне і висипань в невеликій кількості. Процедура проводиться без апаратного впливу і включає наступні етапи:

 1. очищення та усунення ороговілих частинок епідермісу;
 2. максимальне розкриття пор з паралельним посиленням кровообігу;
 3. розм'якшення вмісту у порах;
 4. глибоке очищення;
 5. вітамінотерапія;
 6. дезінфекція та закриття пір;
 7. обробка шкіри живильним кремом.

Атравматична чистка Holy Land

Це м'який пілінг за допомогою косметичних засобів, виготовлених у лабораторії Holy Land Cosmetics. Завдяки унікальним за складом та впливом препаратів, дерма не тільки очищується, а й оздоровлюється в цілому. Косметичні засоби практично універсальні, тобто підходять для будь-якого типу шкіри.

Чистка обличчя Holy Land у Києві складається з кількох етапів:

 1. демакіяж та обробка проблемної ділянки розігріваючим лосьйоном – для розширення пір;
 2. нанесення поверхневого пілінгу – для вирівнювання текстури;
 3. проведення ферментативного пілінгу;
 4. нанесення маски залежно від типу шкіри;
 5. дезінфекція лосьйоном та захисною пудрою;
 6. нанесення маскуючого тону.

Така процедура займає 1,5-2 години. Для досягнення найкращого результату фахівці нашої косметології пропонують на додаток до процедури широку лінію хімічних пілінгів, завдяки чому здійснюється індивідуальний підхід до вирішення ваших проблем зі шкірою.

Коли рекомендують чистку обличчя?

Процедура чистки обличчя у косметолога не має жодних вікових обмежень. Починати її слід у підлітковому віці, під час гормональної перебудови організму з метою лікування або профілактики акне, вугрової хвороби. Під час підліткової чистки косметолог враховує вік пацієнта, особливості будови дерми, підбирає лагідні, гіпоалергенні препарати.

Як підібрати необхідний тип чистки обличчя?

Яка чистка обличчя найкраща? Кожен різновид цієї процедури має свої переваги, показання та протипоказання.

При виборі методики косметолог враховує тип та стан шкіри пацієнта, його вік, наявність супутніх дерматологічних захворювань (наприклад, акне, гіперкератоз).

У нашій клініці процедура чистки обличчя завжди починається з ретельного огляду та консультації, під час якої лікар дає свої рекомендації, підбирає найбільш ефективну та підходящу конкретному пацієнтові методику.

Наприклад, при акне найбільш ефективними будуть механічне чи комбіноване очищення, а при бажанні пацієнта освіжити зовнішній вигляд, покращити колір обличчя та тонус шкіри – можна обрати процедури на косметиці Danne або Holy Land.

Дата
18.05.2022
Поділитися
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close