Розбираємося в філерах: ефективність і застосування

➜ Що таке філери? Філери (від англійського слова fill - заповнювати) - це спеціальні стерильні ін'єкційні препарати, які використовуються в косметології з метою наповнення тканин і відновлення обсягів.

Філери для обличчя вводяться за допомогою голок або спеціальних тонких канюль. Гелеві препарати можуть вводитися як підшкірно для заповнення дермальних заломів, зморшок, атрофічних рубців, так і в більш глибокі шари, для усунення носогубних складок, корекції вилиць, підборіддя і т.д.

Дермальні наповнювачі бувають різної щільності, еластичності та густоти, підбираються лікарем прицільно для вирішення конкретного завдання. Наприклад, для корекції виличної зони застосовуються більш щільні препарати, а для контурної пластики губ - більш м'які та пластичні.

Уколи при приведенні контурної пластики безболісні, при необхідності перед ін'єкціями лікар косметолог застосовує місцеву анестезію. Найчастіше анестетик наноситься на шкіру у вигляді крему, рідше - проводиться ін'єкційна анестезія лідокаїном.

Філери після введення здатні довгий час тримати свою форму. Залежно від обраного препарату, результат після уколів гелевими наповнювачами зберігається від 6 до 24 місяців, після чого, при необхідності, проводиться повторна ін'єкція.

Які бувають філери?

Які філери краще вибрати? На сьогодні існує безліч різних дермальних наповнювачів для ін'єкцій контурної пластики, вони відрізняються не тільки щільністю і тривалістю збереження результату, але і складом.

Перед процедурою лікар косметолог оглядає пацієнта, дізнається його побажання й очікування від ін'єкцій, а потім підбирає для нього найбільш відповідний препарат. Ми в своїй роботі застосовуємо тільки якісні, сертифіковані і безпечні філери для обличчя і тіла.

Філери на основі гіалуронової кислоти

Це найпопулярніші наповнювачі. До їх складу входить стабілізована гіалуронова кислота, яка завдяки спеціальним зв'язкам здатна тривалий час залишатися в місці введення. Згодом препарат безслідно розсмоктується.

Популярність гіалуронових філерів для обличчя пов'язана з безпекою і можливістю їх моментального розчинення гіалуронідазою.

Філери на основі гіалуронової кислоти застосовуються для:

 • заповнення дрібних і глибоких дермальних зморшків;
 • корекції, збільшення губ;
 • контурної пластики в області носа, вилиць, підборіддя;
 • усунення глибоких, атрофічних шрамів і рубців;
 • ліфтингу лицьових тканин.

Головним недоліком таких препаратів є їх відносно короткий термін дії. В середньому, наповнювачі біодеградують протягом 6-12 місяців. У клініці НеоВіта ми застосовуємо лише якісні та безпечні гіалуронові філери для обличчя, найпопулярніші - Juvederm, Belotero.

Залежно від зони ін'єкції, уколи проводяться тонкою голкою або канюлею. Тривалість процедури контурної пластики: 30-45 хвилин. Результат видно відразу, реабілітація після введення гіалуронових філерів для обличчя швидка, в перші дні може бути присутнім невелика гіперемія, набряклість, синці в місцях уколів.

Філери на основі полімолочної кислоти

Це інноваційні сучасні препарати, в основі яких лежить полімолочна кислота, яка запускає у шкірі процеси відновлення, вироблення власного колагену, еластину та гіалуронової кислоти.

У своїй роботі ми застосовуємо полімолочний філер для обличчя Sculptra, який повністю відповідає міжнародним стандартам якості та безпеки.

Філер для обличчя Скульптра::

 • використовується для омолодження та покращення стану шкіри;
 • моделювання овалу;
 • прибирає як дрібні, і глибокі зморшки;
 • допомагає заповнювати об'єм у тканинах обличчя;
 • можна застосовувати на всіх зонах обличчя та тіла;
 • дає перші помітні результати вже через 3 дні після ін'єкції;
 • є абсолютно безпечним, не викликає алергічні реакції;
 • поступово повністю біодеградує.

Величезним плюсом застосування шкірного наповнювача Скульптура є тривалий період збереження отриманого результату. Ін'єкції полимолочною кислотою проводяться як голкою, і канюлею, а процедура проходить швидко і безболісно.

Філер на основі гідроксиапатиту кальцію

Виробляється американською компанією Merz, відповідає всім міжнародним стандартам якості і безпеки, складається з природного для людського організму мінералу - гідроксиапатиту кальцію. Після введення, запускає в тканинах процеси синтезу колагену та еластину.

Уколи Радіес призначаються для:

 • поліпшення якості дерми;
 • усунення в'ялості шкіри;
 • відновлення овалу обличчя;
 • ліфтингу.

Перший результат після ін'єкцій гідроксиапатитом кальцію стає помітний відразу ж, після маніпуляції, потім він поступово наростає протягом декількох місяців. Однією процедури в середньому вистачає на півтора року, але в складних випадках повторні введення проводяться через 4-6 місяців.

У чому перевага філерів для обличчя?

 1. Швидкий результат. Після ін'єкцій дермальними наповнювачами ефект видно відразу, після процедури.
 2. Універсальність. За допомогою філерів для обличчя можна швидко вирішити велику кількість косметологічних проблем, збільшити губи, позбутися від зморшків, поліпшити стан шкіри, контурів обличчя.
 3. Ціна. Вартість контурної пластики набагато менше, ніж пластичних операцій.
 4. Безпека. Препарати, які використовуються в нашій клініці НеоВіта, безпечні, вони пройшли всі етапи клінічних досліджень, схвалені FDA.
 5. Тривалий результат. Залежно від обраного препарату, ефект від уколів зберігається від пів року до 3 років.
 6. Велика розмаїтість препаратів. Наші лікарі підбирають філери в залежності від запиту пацієнта, враховуючи його індивідуальні особливості, фінансові можливості та зону введення.
 7. Швидка реабілітація. Після уколів контурної пластики період відновлення мінімальний.
 8. Користь для шкіри. Філери також стимулюють вироблення колагену, покращують якість шкіри.
Дата
12.09.2021
Поділитися
Поп. стаття
З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ
Підберемо для вас персональний догляд
Запишіться на консультацію і лікар підбере вам кращий індивідуальний догляд для максимального результату

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close